Biura Rachunkowe

 • Księgowe biuro Solo Waskiel

  Księgowe biuro Solo Waskiel

  rachunkowość, dla biznesu

  Księgowość SOLO to spółka z dziesięcioletnim doświadczeniem. Zlokalizowana jest w Białymstoku. Spółka trudni się całkowitą rachunkowością firm. O zadowolenie kontrahentów dba fachowy zespół. Prowadzi on przychody i rozchody działalności. Biuro realizuje swoje usługi w Białymstoku, gdzie ma swoją siedzibę, oraz w jego sąsiedztwie. Żeby powierzyć swoje rachunki w ręce profesjonalistów należy wejść na stronę www.solo.waskiel.pl lub zatelefonować na 85 662 33 26.
 • SOLO KSIĘGOWOŚĆ WASKIEL I PARTNERZY

  SOLO KSIĘGOWOŚĆ WASKIEL I PARTNERZY

  księgowość, człowiek, 0 firmy, księgowość

  Firma Solo od dawna zajmuje się obsługą osób fizycznych , jak również korporacji i organizacji w dziedzinie usług księgowych. Zakład realizuje szeroki wybór usług księgowych, dopasowanych do osobistych oczekiwań zleceniodawców. Ponadto udzielamy wsparcia przy rejestracji nowej działalności oraz rejestracji spółek w KRS. Biuro realizuje działalność w obrębie Białegostoku. Konkretne informacje o usługach oraz cennik można sprawdzić na solo.waskiel.pl. AL. 1000LECIA P.P.
 • Beata finanse i rachunkowość

  Beata finanse i rachunkowość

  księgowi, praca,

  Najwyższa jakość świadczonych usług, terminowość a także dyskrecja – to reguła, na podstawie której świadczy usługi biuro księgowe firma Beata. W każdym zakresie prowadzimy sprawy płacowe, takie jak m.in.: sprawy pracownicze czy umowy o dzieło. Dodatkowo możemy reprezentować zleceniodawcy w urzędach. Nieustannie zwiększamy katalog naszych usług. Biuro podatkowe zaprasza do kontaktu poprzez e-mail , jak i wizyty w siedzibie, znajdującej się w Radomiu.